The Long Afternoons, Pleasantside Grocery
signé et au verso titré, daté et étampé
40 x 60 po, 101.6 x 152.4 cm
Estimation : 3 000 $ - 4 000 $ CAD
Vendu pour : 17 500 $
PROVENANCE
Bau-Xi Gallery, Vancouver
Corporate Collection, Vancouver
Bezanson Art Consulting, Vancouver